Už túto sobotu pobežíme nočnou Bratislavou na Telekom Night Run. Netrénujeme síce každý deň, ani sa nechystáme byť medzi prvými, ktorí prekonajú cieľovú rovinku. Pobežíme pre lepšiu budúcnosť detí, ktorým chýbajú príležitosti ukázať talent, ktorý sa v nich ukrýva. Naštartujte nás pred behom a podporte našu snahu, kľudne aj z pohodlia vašej obývačky.

Už čochvíľa otvoríme v Trnave unikátne centrum, ktoré svoje brány otvorí deťom z rôznych prostredí, aby mohli zažiť svet nepoznaných inovácií a technológií a získať tie správne zručnosti a schopnosti, ktoré ich pripravia na lepšiu budúcnosť.

Momentálne sme vo fáze, ktorej výsledok závisí aj od vás. Z priestorov centra chceme vytvoriť príjemné a kreatívne zázemie, kde mladí účastníci programu Budúcnosť INAK budú radi spoločne pracovať na projektoch pre svoje okolie, spoznávať digitálne technológie, ale aj bezpečne tráviť svoj voľný čas.

Zariaďujeme Budúcnosť INAK
Chýba ešte 4 255,31 €

Zariaďujeme Budúcnosť INAK

Nadácia Pontis - Budúcnosť INAK

Viete, že aj žiak na základnej škole môže pomôcť svojmu regiónu či vyriešiť komunitný problém? Stačí mu dať iba príležitosť. Program Budúcnosť INAK preto prichádza do regiónov a komunít a svoje brány otvára žiakom a žiačkam z rôznych prostredí, aby mohli zažiť svet nepoznaných inovácií a technológií a získať tie správne zručnosti a schopnosti, ktoré ich pripravia na lepšiu budúcnosť. Už na jeseň otvárame pilotné centrum a aj s vašou pomocou budeme môcť deťom zabezpečiť krásne coworkingové priestory. Pretože veríme, že talenty sú všade, no príležitosti nie.

Vaša podpora našej snahy bude pre nás tým najlepším spôsobom, ako sa pred behom naštartovať.

Váš dar tak možno odhalí ďalší mladý talent a dá mu príležitosť na budúcnosť, akú si zaslúži.

Za nás, aj za budúcich mladých sociálnych inovátorov, ďakujeme!

Bežecký tím Nadácie Pontis

P. S. Pozrite sa, ako vyzerajú priestory pilotného centra v Trnave teraz (fotka vľavo) a ako priestor 💡 navrhli odborníci, aby čo najviac vyhovoval mladým účastníkom, ktorí tú budú tráviť svoj voľný čas (obrázok vpravo).