Teraz môžeš aj ty nabiť Slovensko dobrom a dodať podporu a pomoc tým, ktorí to potrebujú. V bratislavských uliciach sa čoskoro ocitne aj unikátna nabíjačka. Pridaj sa k nám už na #GivingTuesday.

Začíname práve na #GivingTuesday. Teda v deň, kedy sa po celom svete oslavuje štedrosť a dobré skutky. Lebo #MôžemPomôžem. Tento rok môžeš aj ty nabiť Slovensko dobrom. Na DobraKrajina.sk to dokonca aj zrátame. Počítadlo darov pri témach sme vynulovali a za každou teraz stojí jedna zo známych osobností. Je len na tebe, kto vyzbiera viac. Ukáž na čom/ alebo na kom ti najviac záleží a nabi tú najdôležitejšiu tému dobrom.

V bratislavských uliciach sa už čoskoro ocitne aj špeciálny vianočný taxík, ktorý ťa za tvoj príspevok na dobrú vec odvezie domov (alebo kam budeš chcieť). Ak budeš mať šťastie, možno narazíš aj na jednu zo slovenských známych tvári, ktorí sa v decembri zahrajú na vianočných taxikárov.

Dobrá krajina
Chýba ešte 14 576,08 €

Dobrá krajina

Nadácia Pontis

Dobrá krajina je darcovská platforma, na ktorej nájdete vyše 50 skvelých overených projektov a tisíce ochotných ľudí podporiť pozitívnu zmenu okolo nás. Aj vy môžete niečo zmeniť. Vyberte si projekt a tvorte s nami lepšiu, vzdelanejšiu, vnímavejšiu a transparentnejšiu krajinu.

Jazdou spoločne s Veru Wisterovou a Juniorom pomôžeme znevýhodneným ľuďom, s Jánom Gorduličom a Stanom Staškom zabojujeme proti chudobe, za lepšie vzdelávanie na Slovensku bude šoférovať Veronika Cifrová Ostrihoňová a Juraj Bača, proti korupcii si za volant sadne Richard Stanke a za silnejšie komunity zas Kristína Tormová a Matúš Krnčok.

Pridaj sa k nabíjaniu dobrom už teraz! Vyber si jeden z projektov a daruj na DobraKrajina.sk.

Nenechaj si újsť vianočný taxík. Najnovšie info sa dozvieš na našom Facebooku a Instagrame.