Vianočný taxík so známymi osobnosťami už tento rok dojazdil, ale dobrom nás nabíjate aj naďalej. Vďaka vašej podpore nekončíme :)

Deväť slovenských známych tvárí si počas decembra vyskúšalo úlohu bratislavského taxikára. Vianočný up!city taxík bol výnimočný nielen tým, že za jeho volantom sedela Táňa Pauhofová, Kristína Tormová, Juraj Bača a ďalší. Ale aj tým, že jazdil za dobrovoľný dar. Štedrosť „zákazníkov" nás naozaj prekvapila.

Dobrí taxikári jazdili po uliciach Bratislavy od 6. do 19.12. Vy ste ich nabili kopou dobra a v taxíku ste darovali 754,12 EUR. „Bol to najväčší zážitok. Stretla som strašne milých ľudí. Krásne to bolo. Teším sa zasa o rok. Ďakujem," odkazuje Tánička Pauhofová.

Dobrá krajina
Chýba ešte 17 000 €

Dobrá krajina

Nadácia Pontis

Dobrá krajina je darcovská platforma, na ktorej nájdete vyše 50 skvelých overených projektov a tisíce ochotných ľudí podporiť pozitívnu zmenu okolo nás. Aj vy môžete niečo zmeniť. Vyberte si projekt a tvorte s nami lepšiu, vzdelanejšiu, vnímavejšiu a transparentnejšiu krajinu.

Vyzbierané peniažky sme rozdelili na projekty na portáli DobraKrajina.sk podľa toho, za akú tému osobnosti jazdili. Dobrom nás však nabíjate aj jednoduchým darovaním na DobraKrajina.sk. Spolu ste od začiatku kampane na #GivingTuesday podporili organizácie neuveriteľnou sumou viac ako 35 500 EUR. ĎAKUJEME!

Pozrite si videá z jázd vianočným taxíkom TU.

Ešte nekončíme

Do konca roka ešte zostáva zopár dní – zopár posledných možností nabiť dobrom. Darujte ešte dnes a ukážte ľuďom, ktorí krok po kroku menia Slovensko na lepšiu krajinu, že stojíte pri nich a že ich práca má zmysel. Ak stihnete svoj dar poslať ešte do konca roka, znamená to, že vaša obľúbená organizácia môže zmeniť Slovensko už budúci rok. Už od januára môže odstraňovať chudobu, zlepšovať vzdelávanie, bojovať proti korupcii či pomáhať zdravotne znevýhodneným. Preto ich nabite dobrom, vyberte si „svoju" organizáciu medzi projektami a darujte ešte dnes.

Vianočný taxík sme mohli uskutočniť vďaka podpore partnerov:


Takto to vyzeralo: