Áno, máme to! Sme Tvrďák!

V sobotu sme mali možnosť zúčastniť sa Tvrďáka a za tím Mládež ulice sa postavili úplne najlepší bežci a bežkyne, akých sme si len mohli priať.

Mládež (z) ulice
Chýba ešte 2 954,84 €

Mládež (z) ulice

Mládež ulice

Skúste sa na pár chvíľ vrátiť do obdobia svojho detstva a dospievania. Spomeniete si na letné zážitky, čas strávený so spolužiakmi či dôležité rozhodnutia, pred ktorými ste stáli. Isto vo Vašom živote hrali dôležitú rolu rodičia, no možno tu boli aj ďalší dospelí, ktorí vás inšpirovali a posunuli. Učiteľ, tréner, vedúci krúžku či kňaz – človek, ktorý Vám rozumel.

Matúš, Mili, Janka, Kaja, Kika a Paľo - ste úplne úžasní a hrdo ste reprezentovali naše farby. Ďakujeme!

Zažili sme úžasný letný deň a to vďaka podpore úžasných ľudí - darcov, ktorí prispeli na to, aby našich bežcov a bežkyne motivovali zdolať všetky náročné prekážky a tiež aj na naše projekty - aby sa sociálni pracovníci a pracovníčky mohli počas leta a prázdnin intenzívnejšie venovať deťom a mladým ľuďom na uliciach a sídliskách Bratislavy.

Predstavte si, že sa podarilo vyzbierať spolu 1133, 59 EUR pre super projekty neziskoviek zapojených do Tvrďáka. To je úžasné!

Dokonca náš bežec Matúš vyhral pre Mládež ulice prvé miesto a to znamenalo podporu z Nadácie Pontis vo výške 250 EUR. Wau!

Sme veľmi vďační za všetko - za Vaše dary, za skvelú atmosféru, za našich bežcov, dobrovoľníčky (Anet, Peťku a Zuzku), ktoré skvelo pomáhali pri organizácií, za kamarátov a kolegov z ostatných neziskoviek, za Nadáciu Pontis a Anku, ktorá to celé perfektne odviedla a pripravila.

Bolo to super! Dovidenia o rok :)