Že pečenie s deťmi môže byť zábava Vás presvedčia nasledujúce riadky.

"Sladké môžem v akejkoľvek forme. Čím sladšie, tým lepšie." povedala naša najväčšia maškrtníčka a zároveň rodená cukrárka Janka. Janka nás vždy niečím prekvapí. Už upiekla tortu pre iné dieťa k narodeninám, spravila koláč pre nás dospelých v deň našej porady, bublaninu z domáceho ovocia a teraz prišla s vlastným, výborným receptom na muffiny. Keďže muffiny má rád asi každý, kúpili sme jej za par eur formu, nejaké suroviny a mohla sa pustiť do pečenia. Janka mala pečenie koláčov vždy rada. "Babka ma to všetko naučila, ona robí torty na objednávku na svadby." povedala.

Do pečenia sme zapojili aj naše menšie deti, pečenie koláča, muffin alebo torty je pre nich skvelou aktivitou. Nalievanie, presýpanie, zarovnávanie. Samozrejme najväčší úspech má vždy ochutnávanie, či už plnky alebo sladkého cesta. Janka ich to všetko ochotne naučila a ukázala im ako na to.

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 285,12 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.

Muffiny sme robili cez víkend, všetkým veľmi chutili, nečudo veď sme do nich pridali aj bielu čokoládu Milka.

Každá maškrta či jedlo chutí lepšie, ak ho pripravujeme spoločne a s láskou. Dobrú chuť.


Ďakujeme, že nám umožňujete realizovať podobné aktivity.

Tím Centra Slniečko n.o.