Naši malí a mladí umelci pokračujú v plodnej maliarskej činnosti a aj vďaka Vašej podpore sa počas neľahkého krízového obdobia vnárajú do farebného sveta!

Maľovanie je pre našich Majákovcov jednou z najobľúbenejších aktivít a inak tomu nebolo ani počas šíriacej sa „korony". Náš Martin sa do tejto činnosti aktívne zapája a jeho obrazy sú pestrým odrazom jeho vnútorného sveta a zážitkov. V dielničke Majáku vládne aj napriek vonkajšej pochmúrnej atmosfére pokojná a veselá pracovná atmosféra. Do maľovania sa radi zapájajú aj ostatní Majákovci, napríklad guľky na plátne v pozadí maľoval Juraj, maľovať guľky ho naozaj baví. Tešíme sa na ďalšie aktivity s našimi Majákovcami a ich výtvory, ktoré nám ostatným majú čo povedať.

Veľmi si vážime Vašu pomoc v uplynulom roku, milí naši darcovia a podporovatelia! Môcť sa ponoriť do „farebného sveta" prajeme v tomto roku zo srdca aj Vám.

Darujme hluchoslepým farebný život
Chýba ešte 1 657,52 €

Darujme hluchoslepým farebný život

Maják n.o.

Predstavte si svoj život v tichu a tme. Taký je život mladých hluchoslepých, ktorým sa na Slovensku špeciálne venujú na jedinom mieste. V Majáku pri Košiciach.

S láskou

Majákovci