Výnimočné tvorivé dopoludnie v záhrade Majáku obohatilo o ďalšie zážitky nielen Majákovcov, ale aj ich milú návštevu z Košíc

Majákovci a ich priatelia z Občianskeho združenia Usmej sa na mňa strávili v júli spoločné pekné a nezabudnuteľné chvíle pri obľúbenej aktivite Majákovcov - maľovaní. Po dlhšom období nutného uzavretia sa voči vonkajším aktivitám a návštevám sme sa takto opäť otvorili a do Majáku sa ako keby nanovo vrátila radosť. Na maliarskych plátnach sa Majákovci a naši priatelia doslova vyšantili a zvečnili tu svoje momentálne prežívanie a náladu. Maľovanie nás všetkých spojilo a vyčarilo aj úsmev na našich tvárach. Príjemné dopoludnie bolo sprevádzané rozhovormi pri káve a zavŕšené spoločnou grilovačkou. Na svoje si teda prišli aj naše chuťové poháriky. Už teraz sa tešíme na ďalšie nás navzájom obohacujúce aktivity a stretnutia.

S pozdravom

Darujme hluchoslepým farebný život
Chýba ešte 1 658,38 €

Darujme hluchoslepým farebný život

Maják n.o.

Predstavte si svoj život v tichu a tme. Taký je život mladých hluchoslepých, ktorým sa na Slovensku špeciálne venujú na jedinom mieste. V Majáku pri Košiciach.

Vaši Majákovci