Horúce dni sa každý snaží stráviť spomalením, relaxom v horách, alebo pri vode. My sa šplhať po horách nedokážeme, lebo niekedy aj pár kilometrov autom, 4 schody do budovy, alebo jediný krok sú iba nesplneným snom. Pohyb a vodu milujeme ako Vy a s pomocou zvládneme skoro všetko.

Milí priatelia, radi by sme Vás pozdravili prostredíctvom nášho článku a popriali krásne letné dni.

Každodenný život u nás je plný hier, hudby, cvičenia, hravého učenia, zaujímavých činností a umenia. Sú to terapeutické činnosti, ktorými napomáhame napredovaniu našich detí. Bez Vašej podpory by sme to nedokázali. Radi by sme Vám zopár našich aktuálnych aktivít priblížili. Ku dňu detí sme mali "športový deň" a krásne divadelné predstavenie divadla Portál.Hrali sme bocciu, hádzali do cieľa, nosili loptičky, hrali ruské kolky, slalomovali na kolobežkách, sadili kvety.

Nezábudka
Chýba ešte 3 120,12 €

Nezábudka

Nezábudka

Život rodiny s ťažko zdravotne znevýhodneným dieťaťom je náročný a silno ohraničený špeciálnymi potrebami dieťaťa. Pomôžte nám dopriať dostatok času špeciálnemu vzdelávaniu, zlepšiť zdravotný stav rehabilitáciou a naplniť život týchto detí a mladých radosťou. Vašich 10 Eur umožní 1 dieťaťu 2 špeciálne terapie za deň.

Na konci školského roka sme mali veľmi peknú návštevu žiakov ZŠ v Senci. Spoznávali sa s našimi deťmi a venovali sa hravým súťažným aktivitám na dvore spoločne. Učili sa tolerancii, a učili sa spoznávať vo svojom okolí tých, ktorí sú na pomoc odkázaní.

Veľa našich členov sa bojí vonkajšieho sveta, množstva cudzích ľudí napr. na koncerte, predstavení. Preto voláme umelcov k nám a koncerty a divadielka sú dosiahnuteľné aj pre tých, ktorí vonkajší svet nevedia akceptovať. Naopak s tými, ktorí milujú cestovanie a dianie okolo seba ideme autobusom na výstavu diel žiakov ZUŠ v Senci, potom na prechádzku po meste a na ZMRZLINU. Tú miluje hádam každý.

Dobrovoľníci z DHL nám v júni pomohli natieraním, upratovaním, čistením okien, s údržbou trávnika na dvore v rámci kampane Naše Mesto.

Poslednou fotkou je momentka arteterapie, kde sa naši pripravovali na výtvarný Salón ZPMP 2016 s p. učiteľkou výtvarného odboru ZUŠ Senec.


V letných mesiacoch vďaka projektu chodíme plávať do Aquaparku Senec a na koníky do hipoterapeutického centra Hipony.

25.augusta sa zapájame do kampane "24-hodinovka pre Dobrú Krajinu". Prosíme vás, podporte nás v ten deň finančným darom a pomôžete nám zvíťaziť medzi 6 neziskovkami. Podporíte našu činnosť a pomôžete zdravotne postihnutým deťom. Ďakujeme.