Keďže leto sa už nezadržateľne blíži a slnko ukazuje svoju silu, snažíme sa s detičkami využiť toto krásne počasie a tráviť čo najviac času vonku v prírode.

Ako iste viete, hra a hrové činnosti dokážu s detskou dušičkou narobiť divy, preto je aj v týchto mesiacoch nevyhnutnou súčasťou nášho života. Pekné počasie využívame najmä na hry športové, medzi najobľúbenejšie samozrejme patrí futbal vo všetkých možných podobách. Deťúrence však nepohrdnú ani rôznymi turistickými výletmi v našom krásnom okolí. Aj tento rok sme sa samozrejme zúčastnili prvomájového výstupu na vrch Zobor, taktiež sme zorganizovali prvú tohtoročnú opekačku a užili sme si aj jazdu na kolotočoch, ktoré boli u nás pri príležitostí osláv Dňa obce. Úsmevy, lesk v očiach a radostné výkriky detí, ktoré majú možnosť po prvý krát v živote sa povoziť na kolotoči, previezť sa na autíčkach, či ochutnať cukrovú vatu sú na nezaplatenie. Aj prostredníctvom takýchto nových zážitkov a hier sa snažíme pomôcť našim malým uboleným dušičkám.

Pomôcť môžete aj Vy! vopred ĎAKUJEME za každé euro, ktoré pomáha liečiť utrápené detské duše.

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 455,57 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.