Keďže začiatkom júna majú všetky deti svoj DEŇ my sme oslavám takisto nezostali nič dlžní. Naše deťúrence sa do sýtosti vybláznili a zasúťažili si na rôznych podujatiach. Okrem takýchto aktivít, ale začíname pomocou terapie hrou pracovať s deťmi, ktorých duše sú ťažko osudom skúšané a museli prežiť to čo by často nevydržal dospelý a prišli do nášho zariadenia iba nedávno.

Našou najdôležitejšou úlohou momentálne je pracovať na tom, aby sa u nás mohli cítiť bezpečne a to nie len fyzicky ale predovšetkým emočne. Najlepším samoliečiacim prostriedkom je pre nich spontánna hra. Každá hra však musí mať svoje pravidlá, takisto ako každé dieťa musí mať zadané hranice. Pokiaľ dieťaťu tieto hranice v každodennom živote nedáme, rozhodovanie čo smie čo nesmie je na ňom a to je pre neho priveľká zodpovednosť a neistota. Toto všetko môžeme realizovať aj vďaka Vašej podpore a pomoci, za ktorú Vám z celého srdca ďakujeme!

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať!

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 455,57 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.