Zažite raj na Pohode. Ak navštívite stan DobraKrajina.sk dostanete sa do skutočnej rajskej záhrady. Pokušenia tam na vás budú číhať na každom kroku – od božskej kávy vychýrenej kaviarne Café Sládkovič, cez nebesky lahodné zákusky od cukrárne Danela až po anjelsky svieže sirupy Herbert. Tech trendy stan neobídu ani tento rok.

Virtuálnu realitu sme tento rok obohatili o možnosť ovládania deja zrakom a tak sa v niekoľkých situáciách ocitnete pred náročnou voľbou. Sami rozhodnete, ako bude príbeh z prostredia ľudí bez domova pokračovať. Príbehy v reálnom živote môžete ovplyvniť ako prví na Slovensku aj dotykom cez bezkontaktné darovacie pokladničky VISA. Každý dar použijeme na pomoc ľuďom, ktorí stratili domov, žijú v chudobe a chcú sa späť začleniť do spoločnosti.

Dobrá krajina
Chýba už len 7 693,83 €

Dobrá krajina

Nadácia Pontis

Dobrá krajina je darcovská platforma, na ktorej nájdete 58 skvelých projektov a tisíce ochotných ľudí podporiť pozitívnu zmenu okolo nás. Aj vy môžete niečo zmeniť. Vyberte si projekt a tvorte s nami Dobrú krajinu.

Nevynechajte ani Dobrý obchod - je to priestor pre neziskovky, kde môžu ponúknuť vlastnoručne zhotovené výrobky alebo výrobky z dielne SAShE donorov a získať tak finančné príspevky na svoju činnosť. V stane nájdete aj krásne dobrokrajinné tričká či mikiny. Peknú spomienku na festival Pohoda získate vo fotokútiku, kde sa vo farebnej džungli môžete zvečniť s Adamom či Evou a dôležitú rolu zohrá samozrejme aj had s jablkom – fotky vám hneď vytlačíme.

DobraKrajina.sk priniesie raj na Pohodu. Vychutnať si môžete:

  • božskú kávu od vychýrenej trenčianskej kaviarne Café Sládkovič
  • nebesky lahodné zákusky od cukrárne Danela
  • anjelsky svieže sirupy Herbert
  • rajský pokoj v relax zóne
  • fotokútik večnej blaženosti
  • A nebesá! Aj TOP TECH TREND - virtuálnu realitu obohatenú o možnosť ovládať dej zrakom či Virtual Medicine, s ktorým pozriete do vnútra vlastného tela

Ako to vyzeralo vlani? Napríklad takto:

Fotokútik s rekvizitam zabezpečil nejednému návštevníkovi krásne spomienky

Na Pohodu sme priniesli aj tech trend - virtuálnu realitu. Každý mohol na chvíľu vhupnúť do sveta bezdomovca či človeka s alzheimerom.

Kávičku od Café Sládkovič alebo koláčiky od Danely si mohli návštevníci vychutnať aj na štýlovom sedení.

Ľudia sa bavili aj pred našim stanom. Zahrať si mohli napríklad aj Twister.

Na Pohodu sme priniesli aj Dobrý obchod, kde neziskovky môžu predávať krásne vecičky a vy si ich môžete kúpiť celoročne aj na SAShE.sk.