Popri našich stabilných aktivitách sme na konci jarných prázdnin absolvovali dlho vysnívaný výlet do JumpAreny. So skupinou detí z klubu 10-13 sme si boli už po druhý raz, vďaka vám- individuálnym darcom z Dobrej Krajiny, vyskákať dušu z tela. O výlet bol veľmi veľký záujem, preto sme šli neobvykle veľká skupina skladajúca sa z 13 detí a 5 dospelákov.

Decká si užili skoky do molitanového bazéna, odvážne prekonávali strach pri skákaní z veže do nafukovacieho vankúša a trénovali saltá či mlynské kolesá.

Vyjdime z Ulity
Chýba ešte 807,04 €

Vyjdime z Ulity

Ulita

Sídlisko Kopčany je trochu zabudnutou časťou Petržalky. Žije tu kopec detí a mladých ľudí, ktorí často nemajú kde zmysluplne tráviť voľný čas. Preto je tu už 15 rokov Komunitné centrum Kopčany, ktoré im poskytuje širokú ponuku aktivít a tiež podporu v náročných životných situáciách.


Videá plné skokov si môžete pozrieť na našom Facebooku: https://www.facebook.com/ulita.sk/videos/930771043781245/ alebo https://www.facebook.com/ulita.sk/videos/406371393530164/

Naviac všetko prebiehalo v tímovom duchu peer to peer learning. Navzájom sme sa od seba učili nové triky a snažili sa zdokonaliť v tom, čo už ovládame, aj keď každý je na inej úrovni.

Výlet mal nadšený ohlas, všetci by sa tam najradšej vrátili opäť o týždeň. Čakajú nás však už iné aktivity a zážitky. Aké sú to?

Vďaka Nadácii Pontis a Naše Mesto zorganizujeme 7.6. deň detí. S pomocou dobrovoľníkov upraceme ihrisko a popoludní pripravíme športové aktivity a hry, ktoré si spolu s deťmi zahráme.

Chystáme sa aj na splav s našimi najstaršími (klub 13-20) a najmenšími (klubkáč 6-10). Počas letných prázdnin máme v pláne veľa výletov a aktivít vonku - výlety po petržalských ihriskách, víkendovú chatu, pikniky na sídlisku pre mamičky s malými deťmi a medzinárodnú výmenu, ktorá sa tento rok uskutoční u nás na Slovensku. O všetkom budeme čoskoro informovať viac, už sa veľmi tešíme! (: