Popri našich stabilných aktivitách sme na konci jarných prázdnin absolvovali dlho vysnívaný výlet do JumpAreny. So skupinou detí z klubu 10-13 sme si boli už po druhý raz, vďaka vám- individuálnym darcom z Dobrej Krajiny, vyskákať dušu z tela. O výlet bol veľmi veľký záujem, preto sme šli neobvykle veľká skupina skladajúca sa z 13 detí a 5 dospelákov.

Decká si užili skoky do molitanového bazéna, odvážne prekonávali strach pri skákaní z veže do nafukovacieho vankúša a trénovali saltá či mlynské kolesá.

Vyjdime z Ulity
Chýba ešte 1 621,98 €

Vyjdime z Ulity

Ulita

Sídlisko Kopčany je trochu zabudnutou časťou Petržalky. Časťou plnou detí a mládeže, ktorí ale nemajú kde zmysluplne tráviť svoj voľný čas. Preto je tu už 14 rokov Komunitné centrum Kopčany, ktoré im poskytuje širokú ponuku aktivít.


Videá plné skokov si môžete pozrieť na našom Facebooku: https://www.facebook.com/ulita.sk/videos/930771043781245/ alebo https://www.facebook.com/ulita.sk/videos/406371393530164/

Naviac všetko prebiehalo v tímovom duchu peer to peer learning. Navzájom sme sa od seba učili nové triky a snažili sa zdokonaliť v tom, čo už ovládame, aj keď každý je na inej úrovni.

Výlet mal nadšený ohlas, všetci by sa tam najradšej vrátili opäť o týždeň. Čakajú nás však už iné aktivity a zážitky. Aké sú to?

Vďaka Nadácii Pontis a Naše Mesto zorganizujeme 7.6. deň detí. S pomocou dobrovoľníkov upraceme ihrisko a popoludní pripravíme športové aktivity a hry, ktoré si spolu s deťmi zahráme.

Chystáme sa aj na splav s našimi najstaršími (klub 13-20) a najmenšími (klubkáč 6-10). Počas letných prázdnin máme v pláne veľa výletov a aktivít vonku - výlety po petržalských ihriskách, víkendovú chatu, pikniky na sídlisku pre mamičky s malými deťmi a medzinárodnú výmenu, ktorá sa tento rok uskutoční u nás na Slovensku. O všetkom budeme čoskoro informovať viac, už sa veľmi tešíme! (: