Keďže letné prázdniny sú už v plnom prúde, dni sú dlhšie a slnečné, snažíme sa s našimi detičkami využiť tento krásny čas najlepšie ako vieme. Keďže v domácom prostredí si letné zážitky, výlety či rôzne akcie neužili, snažíme sa im takéto situácie dopriať plným priehrštím.

Veľmi veľa času trávime vonku, v parku, na kolobežkách či korčuliach, stihli sme už navštíviť aj kúpalisko či zrúcaninu neďalekého hradu. Nezabúdame pri tom samozrejme ani na terapiu hrou, prvkami ktorej sa snažíme naplniť každú našu aktivitu. Inak tomu nebolo ani pri vyzdobovaní okolia nášho zariadenia, ktoré sme si skrášlili krásnymi ručne maľovanými kameňmi. Aj vďaka Vašej podpore dokážeme utrápeným detským dušičkám dopriať more nádherných zážitkov a tak im spríjemniť letné prázdniny, ktoré sú pre každé dieťa tým najobľúbenejším obdobím v roku.

Ďakujeme, že pomáhate pomáhať!

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 455,57 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.