...človeka s dobrým srdcom, ktorému záleží na zdraví detí a mladých ľudí.

Prečo? Konzumácia umelo vyrábaných nealkoholických nápojov aj na Slovensku stúpa. Všímame si, že bohužiaľ často tieto nápoje konzumujú aj rodiny, ktoré sa nachádzajú v náročných životných situáciách. Vieme, aké budú následky týchto konzumácií o desiatky rokov neskôr - cukrovky, onkologické a kardiovaskulárne ochorenia.

Áno, deti majú radi limonády, ale prečo im neponúknuť takú, ktorá oproti priemyselne vyrábaným obsahuje oveľa menšie množstvo cukru a žiadne prídavné látky? A pritom existuje taká jednoduchá alternatíva! Rastie a voňavo kvitne v našom okolí - BAZA.

Sebestačné oravské rodiny
Chýba ešte 2 281,63 €

Sebestačné oravské rodiny

Misia mladých

Deti prišli o otca, matky o manžela ako živiteľa rodiny vinou choroby alebo úrazu. Mnohé rodiny v oravskom regióne sa tak ocitli v náročnej životnej situácii a vo finančných ťažkostiach. S pomocou občianskeho združenia Misia mladých sa učia sebestačnosti. Bezplatným darovaním hospodárskych zvierat, ovocných stromčekov, semien plodovej, listovej a koreňovej zeleniny môžete pomôcť týmto rodinám v samostatnom hospodárení a zvyšovaní sebestačnosti aj vy. Súčasťou pomoci je aj vzdelávanie matiek a detí z týchto rodín v oblasti spracovania produktov zo zeleniny a ovocia, zberu, využívania a poznania byliniek.

15 EUR pomôže rodine, aby si svojpomocne vyrobila viac ako 50 litrov bazového sirupu, z ktorého je možné mať viac ako 500 litrov limonády. Deti budú zdravšie a rodina zároveň ušetrí!

ĎAKUJEME!