Keďže ako iste viete, mesiac február je nie len mesiacom lásky, ale aj zábavy, dožičili sme si z každého rožku trošku.

V srdiečkam našich detí drieme veľké množstvo lásky, ktorú bohužiaľ niekedy nevedia navonok prejaviť. Bráni im v tom všetka tá bolesť, ktorú museli pretrpieť. Aby však napriek tomu nezabúdali na svojich najbližších, rodinu a verných priateľov, ktorí si ich lásku zaslúžia, vyrobili sme pre nich pri príležitosti osláv sviatku svätého Valentína drobné darčeky. Deti sa tešili a s radosťou vyrábali srdiečka pre svoje mamičky, otcov, babky či priateľov, ktorí im tak veľmi chýbajú, no momentálne si nemôžu užívať ich prítomnosť. Aspoň vďaka týmto drobnostiam prežili na chvíľu opäť pocit spolupatričnosti a dôležitosti a uvedomili si, že stále majú dostatok ľudí, ktorým na nich záleží.

Aby však nezabudli, že život so sebou neprináša len toľko spomínané starosti, ale aj kopec radostí, spoločne sme si pripravil krásnu fašiangovú výzdobu a plánujeme sa do sýtosti vyšantiť na našom karnevale, ktorý sa uskutoční koncom mesiaca.

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 455,57 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.

Za každé euro Vám veľmi pekne ďakujeme. Pomôžete tak naordinovať deťom hru, ktorá uľahčí dostať sa z ich trápenia a vyliečiť boľavé srdiečka.

Ďakujeme!