Tak a je to tu. Vonku práve úraduje jeseň, slnečných lúčov ubúda a príroda sa chystá na zimný spánok. U nás sa však dejú zázraky.

Naša stará hernička už poslúžila mnohým deťom, ktoré to v živote naozaj nemali jednoduché. Vďaka Vám a Vašej úžasnej podpore však konečne dostala nový svieži farebný vzhľad. Steny sa rozžiarili nielen farbami, ale aj úsmevmi našich deťúreniec, ktoré keby mohli, určite by v nej aj nocovali :). A keby ste videli tú radosť v detských očiach keď môžu vďaka tabuľovej fólii kresliť na stenu, blázniť sa v bazéne plnom loptičiek či hrať spoločenské hry a sedieť pri tom na úplne nových stoličkách Toto všetko by naozaj nebolo možné nebyť Vás, Vašej podpory a nesmiernej ochoty pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú. Z celého srdca Vám ďakujeme, že pomáhate robiť svet detí krajším!

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 455,57 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.