​Ako iste viete, pre takmer každého z nás je mesiac december výnimočný práve tým, že oslavujeme najkrajšie sviatky v roku v kruhu svojej rodiny. Nie všetky detičky však majú takéto šťastie a môžu privítať ducha Vianoc v teple domova, pri vlastnoručne ozdobenom stromčeku a ponúknuť ho medovníčkami, ktoré ozdobili spolu s maminkami.

Práve pre naše ďeťúrence je toto obdobie hádam jedným z najťažších, preto sa musíme viac než inokedy snažiť o to, aby ho prežili čo najpokojnejšie a najšťastnejšie. Preto naše priestory zdobí kopa krásnych ozdôb, ktoré deti samé vyrobili, pripravujeme spolu vianočné dobroty a s očakávaním píšeme Ježiškovi. V našich prianiach však nenájdete žiadne autíčka či bábiky, najväčším prianím každého dieťatka je, aby ich vianočný škriatok vzal domov k rodinám, aby mohli vystískať ocka a dať vianočný bozk mamine. Žiaľ tohto škriatka sme stále nenašli, ak by ste ho videli, dajte nám vedieť.

Pomôžte nám spríjemniť najkrajšie sviatky v roku detičkám, ktorým nebola dopriata rodičovská láska. Ďakujeme za každé 1 euro. ĎAKUJEME!

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 455,57 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.