Včera sme na Sasinkovej 21 oficiálne uzatvorili uzatvorili ďalšiu sezónu. Chceme vám za ňu poďakovať, každý cent, ktorý ste poslali, nás posúval ďalej a dodával nám energiu.

Gratulujeme vám! A teda gratulujeme aj sebe :)

Včera sme na Sasinkovej 21 oficiálne uzatvorili uzatvorili ďalšiu sezónu. Chceme vám za ňu poďakovať, každý cent, ktorý ste poslali, nás posúval ďalej a dodával nám energiu (že veď predsa musíme zohnať priestor na ďalšiu záhradu, keď už máme peniaze na toľko boxov! - zatiaľ vyzbieraných takmer 770 € nám výjde presne na materiál na 22 boxov).

Mobilné záhrady
Chýba ešte 3 300 €

Mobilné záhrady

Vnútroblok

Premieňame nevyužívané priestory v Bratislave na dočasné susedské záhrady. Prvá záhrada vznikla na Sasinkovej. Druhá vzniká na PIonierskej. Pomôžte nám založiť ďalšiu.

Nuž a gratulujeme vám aj nám, lebo spoločne sa nám podarilo získať ďalší nevyužívaný priestor pre ďalšiu záhradu. Zmluvou potvrdená Mobilná záhrada Pionierska sa začína budovať na jar. Ďalšie dva nové priestory (Dúbravka a možno aj Petržalka) sú tiež v hre.

Gratulujeme a ďakujeme, pretože sa nám to podarilo SPOLOČNE. A už na jar budeme silno opäť potrebovať vašu podporu, preto ostávajte naladení a čítajte si naše newslettre. Hlavne tí, ktorí vedia narábať s kladivom, kosákom a záhradníckou lopatkou. Do newslettra sa prihláste tu a darovať nám môžete práve tu a práve teraz. Čím viac vyzbierame, tým viac zeleninových boxov pribudne v Bratislave.

ĎAKUJEME!

Sandra, Michal, Katka a Peťa

Za skvelú fotku ďakujeme skvelej záhradkárke Kalke Paulíniovej