Dominka vie povedať iba áno-nie. Oslavovala narodeniny v Nezábudke a svoju radosť vyjadrila telom jasnejšie, ako tisíc banálnych slov. Vaša podpora Domu Nezábudka prináša okrem pomoci aj hlboké, úprimné šťastie.

Dominika chodí do Nezábudky od jej založenia 20 rokov. Tvorí celý jej vonkajší svet, má tu tety, ktoré jej pomáhajú, milovanú pani vychovávateľku Aničku a kamarátov. Nesmierne zvedavá, zaujíma sa o dianie naokolo, so zmyslom pre humor. Doma všetky podrobnosti z Nezábudky porozpráva v rámci hry, "odpoveď môže byť len áno-nie". Keď oslavuje narodeniny, ide vyskočiť od šťastia z kože (a skoro z vozíka..). A opatrovateľka Renatka musela zašantiť na akordeóne, lebo miluje všetky srandičky. Fotky z oslavy veľmi jasne naznačujú, že k životu a komunikácii netreba veľa slov, iba dobrých ľudí naokolo, ktorí Vás pochopia. Je úplne jedno, či Ste zdraví, alebo chorí, či viete rozprávať a hýbať sa, alebo ani nie, komunita a sociálne väzby liečia a motivujú. Vaša pomoc Domu Nezábudka prináša všetkým jej členom okrem terapií aj radosť tohto formátu. Šťastie. Vo chvíli, keď nám posielate dar, myslite na toto šťastie. Je životodarné. Ďakujeme.

Nezábudka
Chýba ešte 3 120,12 €

Nezábudka

Nezábudka

Život rodiny s ťažko zdravotne znevýhodneným dieťaťom je náročný a silno ohraničený špeciálnymi potrebami dieťaťa. Pomôžte nám dopriať dostatok času špeciálnemu vzdelávaniu, zlepšiť zdravotný stav rehabilitáciou a naplniť život týchto detí a mladých radosťou. Vašich 10 Eur umožní 1 dieťaťu 2 špeciálne terapie za deň.