Monika Juríková (tím Ulita) s časom 0:51:42.4 a Matúš Serafín (tím Mládež ulice) za 0:46:34.8 dobehli šťastne do cieľa a stali sa najrýchlejšími bežcami za neziskovky v Tvrďákovi 2016!

V sobotu sa v areáli Divoká voda v Čunove zdolávali prekážky. Prírodné, ale aj tie životné. Na štart Tvrďáka sa za neziskovky postavilo spolu 31 bežcov, aby podporili dobrú vec, zabojovali o odmenu 250 eur od Nadácie Pontis a vyjadrili uznanie ľuďom, ktorí pomáhajú ich priateľom či deťom zdolávať prekážky v živote.

Centrum Memory, Smile, DSS MOST, Mládež ulice a Ulita na svoju prácu od tohtoročných Tvrďákov získali neuveriteľných 1133,59 eur. Ďakujeme, ste skvelí!

Dobrá krajina
Chýba ešte 17 000 €

Dobrá krajina

Nadácia Pontis

Dobrá krajina je darcovská platforma, na ktorej nájdete vyše 50 skvelých overených projektov a tisíce ochotných ľudí podporiť pozitívnu zmenu okolo nás. Aj vy môžete niečo zmeniť. Vyberte si projekt a tvorte s nami lepšiu, vzdelanejšiu, vnímavejšiu a transparentnejšiu krajinu.

Nadácia Pontis k tomu pridala ďalších 2x250 eur pre víťazov – Moniku Juríkovú z Ulity a Matúša Serafína z Mládež ulice.

Tešíme sa, že aj vďaka týmto darom budú môcť deti, ktoré trávia čas na ulici športovať a tráviť čas s dobrými priateľmi. Seniori cvičiť a tak zdolávať dôsledky zákernej Alzeimerovej choroby, ľudia s duševnými chorobami nebyť len pasívnymi prijímateľmi rehabilitácií, ale zahrajú si napr. futbal. A rodičia detí s transplantovanou kostnou dreňou nájdu posilnenie a pomoc, vtedy keď to budú najviac potrebovať.

Ďakujeme všetkým bežcom, dobrovoľníkom aj organizátorom Tvrďáka za túto príležitosť.

Viac fotiek si môžete pozrieť aj tu:

Album na facebooku Dobrej krajiny (za fotky ďakujeme Vladovi Miklošovi)

Fotky DSS MOST

Fotky Pomáhame s úsmevom

Fotky od Centrum Memory