Na #GivingTuesday sme na DobraKrajina.sk hľadali dobráčiska a našlo sa ich spolu až 174! Počas najväčšieho sviatku štedrosti ste ukázali, že na Slovensku je naozaj kopec dobrých ľudí, ktorí menia našu krajinu k lepšiemu.

Včera ste nám pomohli zaplniť našu krajinu dobrými skutkami a do projektov spolu pribudla krásna suma 5512,50 eur! Zapojilo sa až 174 ľudí a niektorí darovali hneď aj na viacero projektov. Neostáva nám nič iné, len z celého srdca poďakovať a skloniť pomyselný klobúk pred všetkými darcami. Veľmi nás potešili aj tipy na dobrých ľudí v našom statuse. Je krásne vidieť toľkých dobrých ľudí pokope.

Štedrí najmä k ľuďom na okraji

Dobrá krajina
Chýba ešte 17 000 €

Dobrá krajina

Nadácia Pontis

Dobrá krajina je darcovská platforma, na ktorej nájdete vyše 50 skvelých overených projektov a tisíce ochotných ľudí podporiť pozitívnu zmenu okolo nás. Aj vy môžete niečo zmeniť. Vyberte si projekt a tvorte s nami lepšiu, vzdelanejšiu, vnímavejšiu a transparentnejšiu krajinu.

Včera vám najviac záležalo na ľuďoch na okraji. V témach radostnejší život a chudoba ste darovali najviac, spolu až 3248,05 eur! Rezonovali však aj iné témy a my sa tešíme, že vám záleží aj na budúcnosti Slovenska. Najvyšší dar v hodnote 500 eur tento krát putoval do organizácie NepočujúceDieťa.sk, ktorej sa podarilo vyzbierať počas #GivingTuesday najviac!

Má to zmysel :-)

Nie vždy vidno, aká drina sa skrýva za prácou neziskoviek. Včera sme oslavovali štedrosťa pripomínali si, aké dôležité je myslieť aj na naše okolie. Sú to práve neziskové organizácie, občianske združenia či nadácie, ktoré sa starajú o znevýhodnených, pomáhajú zlepšovať situáciu v rôznych oblastiach a mnoho krát jednoducho pôsobia tam, kde to najviac treba. V dni ako bol včerajší #GivingTuesday dostávajú od vás, darcov, neuveriteľnú novú energiu a potvrdenie, že robia naozaj dobrú prácu. Navyše sa to pre nich stáva predsavzatím robiť to ešte lepšie do budúceho roka :-) Za to vám za tím DobraKrajina.sk ďakujeme!