A zabehnúť darcovský maratón za minútu ešte viac. Zapoj sa do 24hodinovky a ukáž, na čom ti záleží. Práve dnes to má dvojnásobný zmysel.

Pred neziskovkami stoja ešte 4 mesiace tvrdej práce. Každý dar znamená ďalšie zdroje na ich prácu, ale aj obrovské nakopnutie do ďalších výziev. Pracovať v neziskovke je tak trochu ako bežať maratón. Beh trvá síce niekoľko rokov a pribúdajú stále nové méty, ale na konci v pomyselnom cieli je krajší život, krajšie Slovensko, ktoré spolu tvoríme. Darovanie na DobraKrajina.sk trvá iba minútu. Tak vyber projekt, klikni, daruj a tvor zmenu okolo nás.

Akú zmenu chceš vidieť okolo seba?

Dobrá krajina
Chýba ešte 14 618,78 €

Dobrá krajina

Nadácia Pontis

Dobrá krajina je darcovská platforma, na ktorej nájdete vyše 50 skvelých overených projektov a tisíce ochotných ľudí podporiť pozitívnu zmenu okolo nás. Aj vy môžete niečo zmeniť. Vyberte si projekt a tvorte s nami lepšiu, vzdelanejšiu, vnímavejšiu a transparentnejšiu krajinu.

  • Lepšiu starostlivosť o ťažko postihnuté deti? --> skús projekt Nezábudka
  • Menej mladých s depresiami? --> v tom pomáha IPčko
  • Viac zodpovedných starostov v obciach? --> o to sa snaží ZOMOS
  • Viac šancí na uplatnenie pre mladých? --> pozri na projekt Budúcnosť INAK
  • Lepší život pre deti s poruchou sluchu? --> klikaj na NepočujúceDieťa.sk

Je to len na tebe.

Daruj viac s 24hodinovkou a rozhodni, kto získa bonus

Aj tento rok máme pripravený bonus 600 eur. Rozdelia si ho 3 organizácie, ktoré dnes darcovia podporia najvyššou sumou. Máte iba 24 hodín. Ukážte, na čom vám záleží a prečo, a možno práve vaša obľúbená organizácia získa peniažky naviac.

Chceš dať selfíčke nový zmysel? Sprav si #dobraselfie

Odfoť sa a inšpiruj svojich kamošov. Spropaguješ tak tvoju vybranú organizáciu i samotné darcovstvo. Každý z nás je tak trochu influencer. Čím viac známych inšpiruješ k zdieľaniu, tým viac ľudí sa o dnešnej 24-hodinovke dozvie. Vďaka tebe sa podpora dobrých projektov znásobí.

Ako na to?

  • Vezmi papier alebo si vytlač pripravený vizuál TU.
  • Doplň text „#dnesdarujem, lebo..." svojimi vlastnými slovami
  • Čas na selfie! Usmej sa a stlač spúšť.
  • Pridaj svoju fotku ešte dnes na sociálne siete s hashtagmi #dobraselfie #dnesdarujem #24hodinovka a linkom na www.DobraKrajina.sk alebo ten svoj obľúbený projekt.

Takýmito selfičkami ste nás potešili minulý rok:

24hodinovka za 10 rokov Dobrej krajiny

Od roku 2013 máte každý rok koncom augusta možnosť zapojiť sa do darcovského maratónu. Na DobraKrajina.sk máme túto kampaň obzvlášť radi a je úžasné, že sa zapája stále viac a viac dobrých ľudí. Výsledky hovoria za všetko :) Vyzbieralo sa viac ako 43 tisíc eur a darovali ste vyše 3500 krát. Ďakujeme!

Ďakujeme! #24hodinovka #dobrakrajina #dnesdarujem

Tím DobraKrajina.sk