Dnes symbolicky bežíme darcovský maratón, v ktorom si štafetu odovzdávajú ľudia s veľkým srdcom. Každý dar, ktorý dnes venujete organizácii na Dobrej krajine, ich veľmi povzbudí. Pomáhať systematicky a stále s plným nasadením je náročné. Preto je každý váš dar dôležitý – a obzvlášť dnes.

Tá organizácia, ktorá dnes vyzbiera najviac dostane od Nadácie Pontis špeciálny bonus – 500 eur. Ukážte, na kom Vám najviac záleží. Alebo na čom? Chcete, aby sme v našej krajine mali lepšie vzdelávanie či zachovanú prírodu? Menej chudoby a korupcie? Ak sa neviete rozhodnúť, ktorú organizáciu podporiť, darujte na tému. A váš dar rovným dielom prerozdelíme organizáciám, ktoré sú pod ňou uvedené.

Dobrá krajina
Chýba už len 7 513,24 €

Dobrá krajina

Nadácia Pontis

Dobrá krajina je darcovská platforma, na ktorej nájdete vyše 50 skvelých overených projektov a tisíce ochotných ľudí podporiť pozitívnu zmenu okolo nás. Aj vy môžete niečo zmeniť. Vyberte si projekt a tvorte s nami lepšiu, vzdelanejšiu, vnímavejšiu a transparentnejšiu krajinu.

Bonus 500 eur je určite dôležitý. Ale dôležitejšie je, že dnes nezostanete ľahostajný. A pridáte sa k ľuďom, ktorým na našej krajine záleží.

Zapojiť sa môžete aj šírením cez sociálne siete – napríklad takto:

#Dnesdarujem v mene svojich rodičov. Verím, že aj na Slovensku môžeme mať profesionálnu opatrovateľskú službu pre seniorov v domácnosti a Prosocia sa o takú usiluje. Preto som ich dnes podporila v #24hodinovka. Darcovskú štafetu odovzdávam ……

alebo

#Dnesdarujem v mene svojho syna Matúša. Chcem, aby sme na Slovensku mali zachovanú prírodu a mali kam chodiť na výlety. Preto som prispela na Včeliu kRAJinu v #24hodinovka. Darcovskú štafetu odovzdávam ……

Ďakujeme! #dnesdarujem #24hodinovka

Tím Dobrej krajiny