Ak ste v živote dostali už takmer všetko a radosť vám skôr urobia prítomní ľudia, ako ďalšie "veci" - urobte to tento rok ináč. Vyzvite svojich priateľov, aby spolu s vami niekomu zmenili život.

Na Dobrej krajine sa už udialo množstvo zázračných príbehov. Vďaka narodeninovým či firemným oslavám sa vyzbieralo na kúrenie v krízovom centre pre matky s deťmi, vybavenie do voľnočasovej učebne pre deti z osád, či keramickú pec na arteterapie.

Dobrá krajina
Chýba už len 8 516,82 €

Dobrá krajina

Nadácia Pontis

Dobrá krajina je darcovská platforma, na ktorej nájdete vyše 50 skvelých overených projektov a tisíce ochotných ľudí podporiť pozitívnu zmenu okolo nás. Aj vy môžete niečo zmeniť. Vyberte si projekt a tvorte s nami lepšiu, vzdelanejšiu, vnímavejšiu a transparentnejšiu krajinu.

Darovať narodeniny je jednoduché. Vybrať si môžete z overených dobročinných projektov - na Slovensku aj v zahraničí. Ak nám o vašom rozhodnutí dáte vedieť na dobrakrajina@nadaciapontis.sk, radi vám pomôžeme. Poradíme s výberom, poskytneme zbierkovú kasičku, prípadne darcovský widget (html kód).

Lucia so Šimonom sa rozhodli pomôcť "vonku", Robert na Slovensku. Pozrite si 2 inšpiratívne príbehy a pridajte sa k ľuďom, ktorí chcú dávať dobro ďalej. Na také narodeniny nezabudnete vy, ani vaši priatelia.


Tu nájdete marcových oslávencov, ktorí sa pripojili k našej výzve: BARANI SA ROZDAROVALI Ďakujeme!