Poznáme to už asi všetci. Čo darovať človeku, ktorý nehľadá vo Vianociach len veľké dary? Často preto aj my siahneme pri vyberaní darčeka na Dobrú krajinu. Tento rok sme vám to uľahčili a pripravili pre vás adopčné certifikáty.

Na výber máte 3 adopčné certifikáty. Sú vytlačené na kvalitnom papieri a pošleme vám ich poštou, prípadne na e-mail vo formáte PDF, podľa Vašej preferencie. Na ich získanie stačí darovať definovanú sumu pre príslušný certifikát a napísať nám e-mail na info@kraj.sk s vašimi kontaktnými informáciami a menom obdarovaného. Adopčný certifikát Vám samozrejme zašleme, aj ak ste boli našim podporovateľom v roku 2019 a prepošlete údaj o darovaní,ktorý ste dostali na svoj e-mail.

Včelia kRAJina
Chýba ešte 2 614,6 €

Včelia kRAJina

kRaj

Vo Včelom kRaji vieme o včelách VČELYčo a s veľkou radosťou sa o naše vedomosti delíme s ostatnými. Pomôžte aj vy s budovaním prvej vzdelávacej včelnice a environmentálneho centra venovaného opeľovačom.

  1. Adopčný certifikát Kvety. Dar v minimálne výške 15 €.
    Dostanete váš certifikát a vďaka vašej podpore vysadíme časť záhona pre opeľovače s informačnými tabuľkami vo vzdelávacej včelnici Včelí kRaj
  2. Adopčný certifikát Motýle. Dar v minimálne výške 25 €.
    Dostanete certifikát a zároveň podporíte náš Motýli dom, ktorý otvárame na jar 2020. Podporíte aj nový vzdelávací program v pavilóne plnom babôčok. (Poznámka: dospelé jedince budú neskôr vypúšťané)
  3. Adopčný certifikát Úľ. Dar v minimálne výške 35 €.
    S certifikátom podporíte vzdelávanie o fascinujúcom svete včiel a výučbu o krehkých vzťahoch v prírode.
Ku každému certifikátu pošleme našu novú brožúrku O včelách a ľuďoch.

Ďakujeme za vašu podporu.

David, Soňa a Gabika - tím Včelí kRaj