Erik Binder počas koncertu Doma dobre uvaril nádhernú výtvarnú večeru Keby oči jedli. Venoval ju Nadácii Pontis - na pomoc Dobrej krajine. Ak sa Vám páči, môžeme Vám z nej kúsok poslať. Dozjedenia:)!

Každý, kto venuje na projekt Dobrej krajiny 20 eur a pošle svoju poštovú adresu na dobrakrajina@nadaciapontis.sk môže dostať kúsok z geniálnej výtvarnej večere.

Dielo Keby oči jedli vytvoril Erik Binder počas koncertu Doma dobre v rámci Mesiaca bez domova a venoval ho Nadácii Pontis na dobročinné účely.Tvorí ho 100 papierových tácok.

Dobrá krajina
Chýba ešte 17 000 €

Dobrá krajina

Nadácia Pontis

Dobrá krajina je darcovská platforma, na ktorej nájdete vyše 50 skvelých overených projektov a tisíce ochotných ľudí podporiť pozitívnu zmenu okolo nás. Aj vy môžete niečo zmeniť. Vyberte si projekt a tvorte s nami lepšiu, vzdelanejšiu, vnímavejšiu a transparentnejšiu krajinu.

Erik - veľmi si to vážime a ďakujeme! Sľubujeme, že každé euro, ktoré ľudia vďaka Tebe venujú, poslúži pre všetky neziskovky na Dobrej krajine. Vďaka Tebe sa bude šíriť pomoc medzi tými, ktorí musia prekonávať zdravotné, či iné životné prekážky.

Za každý minimálne 20-eurový dar DobraKrajina.sk na uvedenú poštovú adresu pošle 1 súčasť diela (1 papierovú tácku).