Ďakujeme, že pomáhate pomáhať! Milí naši darcovia, chceme sa Vám z celého srdca poďakovať za Vašu pomoc, za každý jeden dar, ktorým ste podporili našu organizáciu.

Naša hernička je už plne funkčná, krásne zariadená a plná nádherných hračiek, ktoré pomáhajú našim deťúrencom vyrovnať so svojimi problémami a trápeniami. Je až neuveriteľné, ako sa potešili novým spoločenským hrám, ktoré sme mohli zakúpiť aj práve vďaka Vášmu daru. Pred sebou máme dlhé zimné večery, ktoré budú od teraz plné detského smiechu a zábavy.

V rámci nami využívanej a osvedčenej terapie hrou by sme chceli nasmerovať našu prácu na aktivity realizované pod holým nebom. Veríme, že s Vašou pomocou sa nám podarí vynoviť náš vozový park (máme na mysli bicykle a kolobežky), zakúpiť rôzne lopty, švihadlá či hojdačky, ktoré môžu našim detičkám pomôcť lepšie zvládnuť ťažkú situáciu, v ktorej sa ocitli.


Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 455,57 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.


Staňte sa aj Vy našim „dobrým“ darcom!

Za každé euro pomôžete naordinovať deťom hru, ktorá uľahčí dostať sa z ich trápenia a vyliečiť boľavé srdiečka.

Ďakujeme!