Ani sme sa nenazdali a ďalší rok je za nami. Rok 2017 bol pre nás naozaj výnimočný, podarili sa nám neuveriteľné veci. A vďaka komu? Len a len vďaka Vám!

Bez Vás by sme nedokázali vybudovať deťom o ktoré sa s láskou staráme a ktoré si v živote nezažili veľa dobrého útulné, farebné a hlavne bezpečné miesto na hranie v podobe čarokrásnej herničky. Bez Vás by chodby našich zariadení ostali pusté a jednofarebné. Bez Vás by sme nedokázali zakúpiť nové hračky, učebné pomôcky, kreatívne materiály či športové potreby, ktoré dokážu aktívne vyplniť voľný čas a vyčarovať úsmevy na tvárach detí. Pretože to je dôležité....aby sa deti nezabúdali smiať. Tie naše sa veru smejú od ucha k uchu a to práve vďaka vám a vašej podpore. A preto veríme, že práve toto je tá správna cesta a tešíme sa na Vašu spoluprácu aj v roku 2018! ĎAKUJEME :)

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 455,57 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.