Sme nesmierne dojatí, že sa nám podarilo vyhrať boj o najviac darcov v rámci 24-hodinovky!

Vďaka Vám, milí naši darcovia! Získali sme prémiu 500 Eur od Nadácie Pontis a spolu Ste nám darovali 1307,50 Eur. Podporilo nás 140 darcov v priebehu 1 dňa, je to pre nás veľká pocta i záväzok zároveň.

Nezábudka
Chýba ešte 369,15 €

Nezábudka

Nezábudka

Život rodiny s ťažko zdravotne znevýhodneným dieťaťom je náročný a silno ohraničený špeciálnymi potrebami dieťaťa. Pomôžte nám dopriať dostatok času špeciálnemu vzdelávaniu, zlepšiť zdravotný stav rehabilitáciou a naplniť život týchto detí a mladých radosťou. Vašich 10 Eur umožní 1 dieťaťu 2 špeciálne terapie za deň.

Ďakujeme, že považujete našu prácu za zmysluplnú, hodnú Vášho záujmu. Deti navštevujúce naše zariadenie Vašu pomoc veľmi potrebujú. Ďakujeme aj v mene detí z Nezábudky a ich rodičov, ktorí bez podpory dobrých ľudí z okolia oveľa ťažšie znášajú svoje komplikované osudy.

Včera v uliciach Senca 22 matiek postihnutých detí v tričku Nezábudky rozprávalo okoloidúcim o potrebe pomoci ich deťom. Sú to odvážne hrdinky, ktoré pokorne znášajú veľké obmedzenia každodenného života. skláňame hlavu pred ich vnútornou silou. A úprimná vďaka za Vaše dary, ktoré pomáhajú rozširovať životný priestor ich detí a podporujú ich všestranný rozvoj.