Všade okolo nás sú sluchovo postihnuté deti, ktoré žijú vo svojom svete ticha. Avšak ako v každej správnej rozprávke, aj v ich príbehu je nádej na šťastný koniec. Pomôžte nám zahnať nočné mory sluchovo postihnutých detí a ich milujúcich rodičov. Ak spoločne pomôžeme rodičom, deti ich môžu počuť a môžu sa naučiť povedať „mama“, či rozprávať sa s kamarátom.

Nočné mory bývajú rôzne. Niekoho prenasleduje v spánku pocit, že padá do nekonečna, druhého prenasledujú príšery. No všetci sa rovnako budíme s výkrikom o pomoc, ktorý nás prebúdza do reality, kde nič nehrozí a v pokoji všetko spí, všetko sní.

Predstavte si však, že v noci dieťa prenasleduje nočná mora, pri ktorej chce zavolať na svoju mamu a z hrdla sa mu nedostane ani šum... a potom sa preberie, ale nočná mora tu ostáva - nevie privolať svoju mamu.

Sprievodca pre rodičov nepočujúcich detí
Chýba ešte 6 825,08 €

Sprievodca pre rodičov nepočujúcich detí

NepocujuceDieta.sk

Pre nepočujúce deti je v stávke veľa - ak nikdy nepočuli, bude pre ne skoro nemožné vedieť hovoriť či čítať s porozumením. Celý počujúci svet im ostane zatvorený. Ich potenciál sa plne neprejaví. Nemusí to tak byť. Pomôžme ich rodičom, aby im vedeli pomôcť včas.

Takéto detičky okolo nás žijú, sú to deti s poruchou sluchu, ktoré žijú vo svojom svete ticha. Avšak ako v každej správnej rozprávke, aj v ich príbehu je nádej na šťastný koniec. Pokiaľ dostanú rodičia nepočujúcich detí správne informácie a podporu, začnú sa v ich rodinách diať zázraky zázrakov. Detičkám sa môže otvoriť cesta k počutiu, vnímaniu zvukov, slov, reči a porozumeniu všetkého navôkol. A odrazu tieto deti dostanú rovnaké možnosti ako ich počujúci rovesníci.

Pomôžte nám zahnať nočné mory sluchovo postihnutých detí a ich milujúcich rodičov. Ak spoločne pomôžeme rodičom, deti ich môžu počuť a môžu sa naučiť povedať „mama“, či rozprávať sa s kamarátom.

Vieme ako na to. Do dnešného dňa sme pomohli viac ako 300 rodinám so sluchovo postihnutými deťmi. Spoločne budujeme komunitu rodín s deťmi s poruchou sluchu, ktoré si navzájom vedia poradiť a podporiť sa v situáciách, ktorými prechádzajú.

Ako nám môžete pomôcť meniť životy detí s poruchou sluchu?

Zapojte sa aj vy prostredníctvom darcovského portálu dobrá krajina k nášmu úsiliu a pomôžte nám priviesť ku šťastnému koncu zatiaľ nedokončené príbehy nepočujúcich detí a ich rodín.

Vďaka portálu Sashe – Dobrý obchod, máte možnosť urobiť si radosť dvojnásobne: kúpte darček sebe, alebo niekomu koho máte radi a súčasne prispejte na dobrú vec. Ponuka je neodolateľná, nakoľko vás to nebude stáť ani cent naviac. Celý zisk z predaja darčekov ide priamo na účet neziskovej organizácie, ktorej ju výrobca venoval.

Krásne produkty, ktoré nám, občianskemu združeniu Nepočujúce dieťa, venovali 3 skvelé tvorivé umelkyne, môžete kúpiť tu: Sashe – Dobrý obchod.Ďakujeme Vám a prajeme Vám pokojné sviatky a šťastný Nový rok!
Tím OZ Nepočujúce dieťa