Srdečne vás pozývame na inscenované čítanie „Čisté zviera“, ktoré uvedieme v stredu 12. februára 2020 o 19:00 v ľavom krídle Pisztoryho paláca na Štefánikovej 25 v Bratislave. Vstup na predstavenie je zdarma.

Srdečne vás pozývame na inscenované čítanie „Čisté zviera", ktoré uvedieme v stredu 12. februára 2020 o 19:00 v ľavom krídle Pisztoryho paláca na Štefánikovej 25 v Bratislave. Vstup na predstavenie je zdarma.

Kniha Čisté zviera od Uršule Kovalyk reflektuje vnútorné konflikty rôznych žien vyplývajúce zo starnutia vo veľkomeste. V inscenovanom čítaní odletíte podivuhodnou leteckou spoločnosťou do magického sveta starej ženy, ktorá sa v jedno popoludnie rozhodla upratať svoju krásnu drevenú knižnicu.

Divadlo bez domova
Chýba ešte 1 858,69 €

Divadlo bez domova

Divadlo bez domova

Ľudia bez domova, ľudia s ťažkým zdravotným postihnutím a iní ľudia na "okraji" hrajú divadlo. V divadle ponúkajú svoje umenie divákom a zároveň pomáhajú svojim kolegyniam. Vašich 10 eur umožní 1 hercovi/herečke v našom divadle odohrať 1 divadelné predstavenie.

Vstup na naše predstavenia je zdarma.

Hrajú: herci a herečky Divadla bez domova (ľudia bez domova, ľudia s telesným postihnutím a inak sociálne vylúčené či znevýhodnené osoby)

Dramaturgia a réžia: Uršuľa Kovalyk a Patrik Krebs
Pohybová a spolupráca: Tomáš Kubiš
Hudba: Oskar Rózsa

Scéna a kostýmy: Eva Matkuliaková

Predstavenie hráme v rámci projektu Nikto by nemal spať na ulici, ktorý podporil Medzinárodný vyšehradský fond.

#VisegradFund, #V4, #Visegrad

Vznik a realizáciu predstavenia tiež podporili: Ministerstvo kultúry SR, mestská časť Bratislava-Staré Mesto, Bratislavský samosprávny kraj, Bratislava - hlavné mesto SR, Drift Advertising, INY DESIGN, Nadácia Pontis, Dobrá krajina.

Facebooková udalosť k predstaveniu: https://www.facebook.com/events/761699770902616/

Ak sa Vám naše predstavenie bude páčiť, podporiť nás môžete aj prostredníctvom Dobrej krajiny. Aj vďaka Vašim darom môže každý z našich hercov a každá z našich herečiek dostať odmenu 10 eur za každé odohrané predstavenie.
https://www.dobrakrajina.sk/sk/projekt/divadlo-bez-domova