Aj tento rok bude na Železnej studničke Beh 21 km pre deti - charitatívny beh, z ktorého všetky peniaze, získané štartovného alebo z darov, budú priamo použité na činnosť Linky detskej istoty. A behať môže každý , kto má aspoň dve nohy alebo štyri kolieska na kočíku. Srdečne Vás pozývame!

Čaká nás už 7. ročník charitatívneho behu pre Linku detskej istoty. Vyzbierané financie idú priamo na prácu Linky pre deti a mládež 116 111 a Linku pre hľadané deti 116 000.

Kedy: 6. septembra 2015

Linka detskej istoty
Chýba ešte 1 300 €

Linka detskej istoty

Linka detskej istoty

Každé dieťa a mladý človek sa potýka s problémami, ktoré nevie riešiť. Niektoré deti a mladí ľudia majú rodičov a priateľov. Niektoré nemajú nikoho. Pomôžte deťom a mladým ľuďom aby sa v núdzi mali na koho obrátiť.

Kde: v Bratislave, na Partizánskej lúke

Ak by ste mali obavu, že nezabehnete, na výber sú hneď štyri trate podľa schopností:
A) Polmaratón (min. vek je 18 rokov) teda 21 km
B) 7 km
C) 3 km
D) Rodinný beh – beh rodičov s deťmi do 12 rokov

Okrem behania sa môžete dozvedieť o našej práci a porozprávať sa s pracovníkmi Linky. Pre detičky najmenšie bude pripravený detský kútik a pre fanúšikov hudby zahrá kapela Grapefruit Death.

Ak nemôžete behať, budeme radi ak budete informáciu šíriť. Viac informácií na webke http://www.21kmpredeti.ldi.sk/ alebo cez náš FB https://www.facebook.com/LinkaDetskejIstoty

Tešíme sa na Vás.