3.10. sme hovorili na Trhu dobrovoľníctva o tom, čo robíme a prečo potrebujeme podporu.

V sobotu 3.10. sa v Starej Tržnici v Bratislave uskutočnil Trh dobrovoľníctva. Na ňom sa návštevníci a návštevníčky mohli dozvedieť všetko o dobrovoľníctve a popri tom podporiť niektorú z organizácií.

Ulita bola tiež pri tom a doniesla so sebou aj Dobrú krajinu. Ľudia, ktorí sa pri našom stánku zastavili mohli podporiť projekt „Sídlisko je naše ihrisko“ priamo na mieste a odniesť si nejakú peknú maličkosť, ktorú vyrobili deti a mladí ľudia na aktivitách v Komunitnom centre Kopčany. Zároveň sa mohli dozvedieť, čo vlastne Ulita na petržalskom sídlisku Kopčany robí.

Vyjdime z Ulity
Chýba ešte 1 677 €

Vyjdime z Ulity

Ulita

Sídlisko Kopčany je trochu zabudnutou časťou Petržalky. Žije tu kopec detí a mladých ľudí, ktorí často nemajú kde zmysluplne tráviť voľný čas. Preto je tu už 15 rokov Komunitné centrum Kopčany, ktoré im poskytuje širokú ponuku aktivít a tiež podporu v náročných životných situáciách.

Podarilo sa nám tak vyzbierať sumu 66 €. Peniaze použijeme v rámci vzdelávacích aktivít na školské pomôcky pre deti. Ďakujeme všetkým, ktorí nás podporili!