Ku koncu roka sme pre vás pripravili špeciálnu celoročnú akciu. Ku každému euru od vás pribudne rovnaká čiastka až do výšky 50 eur. Vaša pomoc teraz môže byť dvojnásobne účinnejšia.

Najskôr vám chceme poďakovať za vašu doterajšiu podporu cez portál DobraKrajina.sk. Zmeny k lepšiemu nemusia byť viditeľné na prvý pohľad, ale my v Pontise tie posuny vnímame. Vidíme, ako každý príspevok pomáha konkrétnym ľuďom a robí zo Slovenska lepšie miesto pre život. Vaša pomoc je účinná. A my vám za ňu veľmi ďakujeme.

Ku koncu roka sme pre vás pripravili špeciálnu celoročnú akciu.

Dobrá krajina
Chýba ešte 13 983,26 €

Dobrá krajina

Nadácia Pontis

Dobrá krajina je darcovská platforma, na ktorej nájdete vyše 50 skvelých overených projektov a tisíce ochotných ľudí podporiť pozitívnu zmenu okolo nás. Aj vy môžete niečo zmeniť. Vyberte si projekt a tvorte s nami lepšiu, vzdelanejšiu, vnímavejšiu a transparentnejšiu krajinu.

Staňte sa pravidelným darcom a vaše príspevky zdvojnásobíme.

Aby sme posilnili ďalšiu vašu pomoc, pripravili sme pre vás celoročnú špeciálnu akciu. Ku každému euru od vás pribudne rovnaká čiastka až do výšky 50 eur.

Pre navýšenie vášho príspevku o 100 % stačí spraviť dve veci:

  1. Na Dobrej Krajine si vyberte jeden z projektov v témach Posilnenie vzdelávania, Lepší život alebo Ozdravenie spoločnosti. Tieto projekty spoznáte aj podľa označenia "Ak ty dáš, my pridáme."
  2. Staňte sa pravidelným darcom projektu, ktorý ste si vybrali a k vášmu príspevku do 3 pracovných dní pribudne rovnaká čiastka. Je len na vás, či venujete 5 eur alebo 50 eur – výška darovanej sumy nerozhoduje. Podmienkou je pravidelnosť prispievania po dobu minimálne 3 mesiacov. Napríklad trvalým príkazom z účtu.

Viac o pravidlách si môžete prečítať tu: