Počas soboty, 23. júna tvorila pätica kresliarov z Hearts of Creation MAXI obraz na tému Stretnutie v nebi. Obraz o svoje vlastné nápady oživilo aj publikum. Umelci tak stáli pred neľahkou úlohou. V živom kreslení museli do témy zakomponovať lenivého psa, plesnivého kráľa či pažravý syr :) Dopadlo to však výborne:

Zapojte sa do aukcie a získajte tento jedinečný obraz. Výťažok v celej výške poputuje na podporu organizácie Klub detskej nádeje.

Dobrovoľníci z Klubu sa venujú dlhodobo hospitalizovaným deťom s chorým srdiečkom alebo onko chorobami. Spríjemňujú im čas návštevami a organizujú pre ne letné tábory, aby im aspoň takto vynahradili čas strávený v nemocničnej izbe. Viac o projekte TU.

Tento obraz s rozmermi 2,5 x 2,5 m vznikol pri živom kreslení v OC Central v rámci výstavy CS.KOMIKS. Vytvorili ho kresliari Tomáš Kučerovský, Jakub Politzer, Veronika Šikulová, Radek Mauer a Dalibor (MAX) Krch, členovia kresliarskej skupiny Hearts of Creation. Obraz môžete vidieť naživo v OC Central pred Billou.

Takto vzniká MAXI obraz: