Dobrá krajina je miesto, kde aj ty môžeš niečo zmeniť.
Nadácia Pontis
Linka detskej istoty
Chýba už len 1 251,59 €

Linka detskej istoty

Slovenský výbor pre UNICEF

Každé dieťa a mladý človek sa potýka s problémami, ktoré nevie riešiť. Niektoré deti a mladí ľudia majú rodičov a priateľov. Niektoré nemajú nikoho. Pomôžte deťom a mladým ľuďom aby sa v núdzi mali na koho obrátiť.

Okná do sveta
Chýba už len 4 209,21 €

Okná do sveta

Claudianum

Pracujeme na vybudovaní podporovaného bývania pre mladých ľudí s mentálnym postihnutím. Spolu s Vami zvládneme významný krok rekonštrukcie vybraných priestorov - výmena okien. Spolu zmeňme "výhľad" do budúcnosti viacerým ľuďom. Otvorme symbolické okno a prepojíme svet zdravých a postihnutých.

Aktívny dobrovoľník v hospici
Chýba už len 1 856,04 €

Aktívny dobrovoľník v hospici

Renovatio Nova

Starí ľudia v domovoch majú čo jesť, kde spať, ale chýba im kontakt s vonkajším svetom. Pomôžte nám spolu s dobrovoľníkmi, aby ich posledné chvíle boli naplnené láskavým slovom a ochotným počúvaním.

Vyzbierali sme
360 180
od
2005 darcov
Priemerne darujete
32 € jednorazovo
a pravidelne
6

Zapojené organizácie

Napísali ste nám

Zuzana Šándorová

Dobrá krajina. Už ten názov je dobrý! A to nehovorím o kope skvelých projektov, ktoré tu môžete nájsť. Šup-šup klikať a vyberať :-)

Zuzana Šándorová, darkyňa
Michal Kaščák

Ja verím v dobro, preto je pre mňa každá krajina vo svojej podstate dobrou krajinou. Všetko záleží len od ľudí a toho, čo sú ochotní v mene dobra spraviť, a či si dobro vedia ustrážiť.

Michal Kaščák, člen správnej rady Dobrej krajiny a riaditeľ hudobného festivalu Pohoda
Vladimír Bužek

Dobrou krajinou je tá, v ktorej sa občania cítia dobre a bezpečne. Je to krajina, s ktorou môžeme spájať svoju budúcnosť. Dobrou krajinou je tá, ktorej osud je v rukách (zodpovedných) občanov. A Dobrá krajina je jednou z ciest k dobrej krajine.

Vladimír Bužek, člen správnej rady Dobrej krajiny, vedec, fyzik v oblasti kvantovej teórie, profesor, Fyzikálny ústav, Slovenská akadémia vied

Partneri Dobrej krajiny