Dobrá krajina je miesto, kde aj ty môžeš niečo zmeniť.
Nadácia Pontis
Raňajky a čistá bielizeň pre ľudí bez domova
Chýba už len 4 547,13 €

Raňajky a čistá bielizeň pre ľudí bez domova

Depaul Slovensko

Ľudia, ktorí skončia na ulici, sú odkázaní sami na seba. Nie je to len samota, opustenosť a nepohoda, ktorá ich trápi. Mnohí sú chorí, imobilní, bezvládni… a počasie, ktoré my prežívame ako nepohodu, pre nich znamená ohrozenie života.

Alzheimerspace
Chýba už len 4 993,95 €

Alzheimerspace

Centrum MEMORY

Pomôžme ľuďom s Alzheimerovou chorobou žiť plnohodnotný život bez ohľadu na ich diagnózu. Vytvorme spolu Alzheimerspace - priestor pre zdieľanie talentu, emócií, zachovaných schopností a vedomostí.

Nepočujem, ale rozprávať môžem
Chýba už len 11 761,05 €

Nepočujem, ale rozprávať môžem

NepocujuceDieta.sk

Na Slovensku sa ročne narodí až 200 detí so sluchovým postihnutím a až 95-percent z nich počujúcim rodičom. Ak by boli správne diagnostikované a liečené už v prvých mesiacoch svojho života, nemuseli by zaostávať za svojimi rovesníkmi.

Vyzbierali sme
431 055
od
2879 darcov
Priemerne darujete
28 € jednorazovo
a pravidelne
6

Zapojené organizácie

Napísali ste nám

Vladimír Bužek

Dobrou krajinou je tá, v ktorej sa občania cítia dobre a bezpečne. Je to krajina, s ktorou môžeme spájať svoju budúcnosť. Dobrou krajinou je tá, ktorej osud je v rukách (zodpovedných) občanov. A Dobrá krajina je jednou z ciest k dobrej krajine.

Vladimír Bužek, člen správnej rady Dobrej krajiny, vedec, fyzik v oblasti kvantovej teórie, profesor, Fyzikálny ústav, Slovenská akadémia vied
Monika Smolová

Ak chcem, aby mi niekto pomohol, musím podať pomocnú ruku aj ja. Dobrá krajina mi túto možnosť dáva – ponúka príbehy, za ktorými stoja odvážni ľudia. Profesionáli vo svojej oblasti. Vďaka nim sa mení moje nazeranie na svet a môžem vytvárať okolo seba krajšiu krajinu.

Monika Smolová, darkyňa
Lenka Surotchak

Vsetkym siestim organizaciam zapojenym do 24 hodinovky prajem vela skvelych darcov a tiez vdaka za uzasnu pracu, ktoru robite:-)

Lenka Surotchak,

Partneri Dobrej krajiny