Dobrá krajina je miesto, kde aj ty môžeš niečo zmeniť.
Nadácia Pontis
Pozeráme politikom na prsty Ak ty pridáš, my pridáme
Chýba už len 7 517,11 €

Pozeráme politikom na prsty

Aliancia Fair-play

Vaša osobná jednotka elitných pátračov sa vydá po stopách predražených, či spackaných tendrov, pozrie sa politikom na prsty, dostane sa im pod kožu a zverejní prešľapy, ktoré plytvajú našimi peniazmi alebo porušujú práva ľudí.

Práca pre rodiny v núdzi
Chýba už len 18 845,02 €

Práca pre rodiny v núdzi

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Dorka - centrum pre obnovu rodiny je unikátne zariadenie, ktoré umožňuje prijať rodinu ako celok a komplexne rieši sociálnu situáciu rodiny so zameraním na všetkých jej členov. V roku 2016 sme začali intenzívne pracovať na novej priorite našej pomoci klientom - priamo v Dorke by sme im radi poskytovali prácu.

Hlinohranie
Chýba už len 1 101,74 €

Hlinohranie

Čarovný prútik

Splnili sme si sen o keramickej peci, naučíme sa s ňou pracovať a môžeme vyrábať. Na výrobu potrebujeme materiál. Hlinu, formy na hrnčeky z tekutej hliny, hrnčiarsky kruh a glazúry.

Vyzbierali sme
534 827
od
3949 darcov
Priemerne darujete
30 € jednorazovo
a pravidelne
7

Napísali ste nám

Pavel Hrica

Je vedecky dokázané a mám to overené i na svojom okolí, že ľudia sa cítia šťastnejšie a zmysluplnejšie, ak pomáhajú iným. Dar má teda dvojitý prínos – pre obdarovaného i darcu. Všimnite si tých nikomu nedôverujúcich frfľošov, ktorí z princípu na žiadnu dobrú vec neprispejú, akí sú to smutní ľudia. Ak budeme mať na Slovensku viac darcov, nielenže vyriešime viac problémov okolo seba, ale budeme i šťastnejšia krajina.

Pavel Hrica, darca
Michal Kaščák

Ja verím v dobro, preto je pre mňa každá krajina vo svojej podstate dobrou krajinou. Všetko záleží len od ľudí a toho, čo sú ochotní v mene dobra spraviť, a či si dobro vedia ustrážiť.

Michal Kaščák, člen správnej rady Dobrej krajiny a riaditeľ hudobného festivalu Pohoda
Ildikó Popálená

Vďaka aktivitám Dobrej krajiny sme na pomoc ťažko postihnutým deťom tento štvrťrok vyzbierali viac ako po minulé roky. Ďakujeme za usilovnú prácu.

Ildikó Popálená, riaditeľka Nezábudky - združenia na pomoc rodinám so zdravotne postihnutými deťmi a mladistvými

Partneri Dobrej krajiny

Hlavní partneri