Dobrá krajina je miesto, kde aj ty môžeš niečo zmeniť.
Nadácia Pontis

Vyber si projekt

Podporte lepšie vzdelanie kenských študentov
Chýba už len 1 960 €

Podporte lepšie vzdelanie kenských študentov

Nadácia Pontis

Vysoká nezamestnanosť mladých ľudí je naliehavým problémom v mnohých rozvojových krajinách, vrátane Kene. Aby sa absolventi škôl mohli zamestnať, často potrebujú ovládať moderné informačné technológie. Vďaka vašej podpore môžeme vybaviť školy potrebnými technológiami a vyškoliť učiteľov, aby mohli ďalej vzdelávať svojich študentov.

Zachráňme hlohovecký zámok
Chýba už len 4 929,35 €

Zachráňme hlohovecký zámok

Občianske združenie zámok Hlohovec

Zámok v Hlohovci je natoľko krásny, že si si zaslúži byť otvorený pre verejnosť a slúžiť lokálnej komunite. Projekt Zachráňme hlohovecký zámok vnímame ako šancu pre obnovu zašlého symbolu mesta. Chceme ľuďom vrátiť vieru, že zmeniť veci k lepšiemu sa dá aj bez zázrakov.

Darujme hluchoslepým farebný život
Chýba už len 1 120,51 €

Darujme hluchoslepým farebný život

Maják n.o.

Predstavte si svoj život v tichu a tme. Taký je život mladých hluchoslepých, ktorým sa na Slovensku špeciálne venujú na jedinom mieste. V Majáku pri Košiciach.

Najnovšie články

Ako ste doteraz pomohli

Vyzbierali sme
357 227
od
1981 darcov
Priemerne darujete
33 € jednorazovo
a pravidelne
6

Zapojené organizácie

Napísali ste nám

Tomáš Janovic

Žime tak, aby sa v našom živote dobre cítili iní.

Tomáš Janovic, člen správnej rady Dobrej krajiny, spisovateľ, aforista, epigramatik, básnik, textár, dramatik a prekladateľ
Monika Smolová

Ak chcem, aby mi niekto pomohol, musím podať pomocnú ruku aj ja. Dobrá krajina mi túto možnosť dáva – ponúka príbehy, za ktorými stoja odvážni ľudia. Profesionáli vo svojej oblasti. Vďaka nim sa mení moje nazeranie na svet a môžem vytvárať okolo seba krajšiu krajinu.

Monika Smolová, darkyňa
Michal Kaščák

Ja verím v dobro, preto je pre mňa každá krajina vo svojej podstate dobrou krajinou. Všetko záleží len od ľudí a toho, čo sú ochotní v mene dobra spraviť, a či si dobro vedia ustrážiť.

Michal Kaščák, člen správnej rady Dobrej krajiny a riaditeľ hudobného festivalu Pohoda

Partneri Dobrej krajiny