Dobrá krajina

Nadácia Pontis

Zadajte e-mail, na ktorý chcete dostávať newsletter

Facebook Twiter RSS Newsletter
Registrovať
Dobrá krajina Dobré projekty Raňajky a čistá bielizeň pre ľudí bez domova

Depaul Slovensko, n.o.

Depaul Slovensko, n.o.

24 600,00 € spolu potrebujeme

17 811,43 € získaných

553,99 € prisľúbených

6 788,57 € ešte potrebných

240,00 € min. potrebných

3 007,50 € z vlastných zdrojov

Raňajky a čistá bielizeň pre ľudí bez domova

Sú ťažko chorí, imobilní, bezvládni…a opustení. Organizácia Depaul Slovensko prevádzkuje v Bratislave nocľaháreň a útulok pre ťažko chorých ľudí bez domova, kde im poskytujú celodenný pobyt. Starajú sa bezdomovcov, ktorí sú často vo veľmi nepriaznivom stave s komplexnými diagnózami. Vďaka Dobrej krajine môžete tejto organizácii poskytnúť pre túto špecifickú skupinu bezdomovcov viac. Za Vaše 1 € pripravíme raňajky pre 3 bezdomovcov a zabezpečíme im dôstojné prenocovanie v nocľahárni.

Dobré správy

anonym

Anonymný používateľ venoval 20€ zo svojho kreditu na projekt Raňajky a čistá bielizeň pre ľudí bez domova

včera

evabartkova@yahoo.com

Eva Bartkova venoval 10€ zo svojho kreditu na projekt Raňajky a čistá bielizeň pre ľudí bez domova

pred 2 dňami

alojzvlcko

Depaul Slovensko, n.o.

Milý Evka, ďakujeme za Váš dar. Veríme, že už na najbližšej brigáde niekedy začiatkom novembra, budú aj vďaka Vám naši klienti v suchých topánkach. Do týchto pracovných skupín sa nám totiž zapájajú klienti, ktorí toho veľa nemajú a ktorí vítajú možnosť zarobiť si na nocľaháreň. Keďže nedokážeme klientom za odpracované hodiny vyplatiť financie, ponúkame im iné benefity, ktoré majú pre nich mimoriadnu hodnotu (predplatené nocľahy, šatstvo, pranie ap.) a za ktoré sú veľmi vďační.

pred 2 dňami

andrej@spicka.sk

Andrej Špička daroval 105.3 € na projekt Raňajky a čistá bielizeň pre ľudí bez domova

pred 4 dňami

alojzvlcko

Depaul Slovensko, n.o.

Milý Andrej, ďakujeme za tento pekný dar. Veríme, že už na najbližšej brigáde, ktorú plánujeme začiatkom novembra, budú vďaka ľuďom ako ste Vy naši klienti z nocľahárne už v "suchu" . Do týchto pracovných skupín sa nám totiž zapájajú klienti, ktorí toho veľa nemajú a ktorí vítajú možnosť zarobiť si na nocľaháreň. Keďže nedokážeme klientom za odpracované hodiny vyplatiť financie, ponúkame im iné benefity, ktoré majú pre nich mimoriadnu hodnotu (predplatené nocľahy, šatstvo, pranie ap.) a za ktoré sú veľmi vďační. Ak máte záujem, pozývame Vás na prehliadku našej nocľahárne a útulku na Ivánskej ceste.

pred 3 dňami

andrej@spicka.sk

Andrej Špička prisľúbil 105.3 € na projekt Raňajky a čistá bielizeň pre ľudí bez domova

pred 4 dňami

alojzvlcko

Depaul Slovensko, n.o.

Milý Gabriel, ďakujeme za Vašu pravidelnú podporu a prajeme Vám veľa pohody v týchto jesenných dňoch.

pred 3 dňami

anonym

Anonymný používateľ daroval 25 € na projekt Raňajky a čistá bielizeň pre ľudí bez domova

pred 4 dňami

alojzvlcko

Depaul Slovensko, n.o.

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu reakciu na túto výzvu a poskytnutý dar. Veríme, že na najbližšej brigáde, ktorú plánujeme už začiatkom novembra budú klienti z nocľahárne, aj vďaka ľuďom ako ste Vy, v "suchu" . Do týchto pracovných skupín sa nám totiž zapájajú klienti, ktorí toho veľa nemajú a ktorí vítajú možnosť zarobiť si na nocľaháreň. Keďže nedokážeme klientom za odpracované hodiny vyplatiť financie, ponúkame im iné benefity, ktoré majú pre nich mimoriadnu hodnotu (predplatené nocľahy, šatstvo, pranie ap.) a za ktoré sú veľmi vďační.

pred 3 dňami

anonym

Anonymný používateľ prisľúbil 25 € na projekt Raňajky a čistá bielizeň pre ľudí bez domova

pred 4 dňami

anonym

Anonymný používateľ daroval 55 € na projekt Raňajky a čistá bielizeň pre ľudí bez domova

pred 4 dňami

alojzvlcko

Depaul Slovensko, n.o.

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu reakciu na túto výzvu. Veríme, že na najbližšej brigáde, ktorá bude už začiatkom novembra budú klienti z nocľahárne v "suchu" aj vďaka ľuďom ako ste Vy. Do týchto pracovných skupín sa nám totiž zapájajú klienti, ktorí toho veľa nemajú a ktorí vítajú možnosť zarobiť si na nocľaháreň. Keďže nedokážeme klientom za odpracované hodiny vyplatiť financie, ponúkame im iné benefity, ktoré majú pre nich mimoriadnu hodnotu (predplatené nocľahy, šatstvo, pranie ap.) a za ktoré sú veľmi vďační.

pred 3 dňami

anonym

Anonymný používateľ prisľúbil 55 € na projekt Raňajky a čistá bielizeň pre ľudí bez domova

pred 4 dňami

alojzvlcko

Depaul Slovensko, n.o.

Milý Ladislav, ďakujeme za tento príspevok na dobrú vec. Najbližšia brigáda bude už začiatkom novembra a dúfame, že vďaka ľuďom ako ste Vy budú ľudia z nocľahárne v tom čase už v "suchu". Do týchto pracovných skupín sa totiž zapájajú klienti, ktorí toho veľa nemajú a ktorí vítajú možnosť zarobiť si na nocľaháreň. Keďže nedokážeme klientom za odpracované hodiny vyplatiť financie, ponúkame im iné benefity, ktoré majú pre nich mimoriadnu hodnotu (predplatené nocľahy, šatstvo, pranie ap.).

pred 3 dňami

Úvodná stránka | O DobraKrajina.sk | Ako funguje DobraKrajina.sk? | O dobrých projektoch | Firmy v dobrej krajine | Rebríček projektov | Čo sa už podarilo | Newslettre | Kontakt

Copyright 2009 - 2014 © Nadácia pontis | Design and Technology by MONOGRAM