Dobrá krajina

Nadácia Pontis

Zadajte e-mail, na ktorý chcete dostávať newsletter

Facebook Twiter RSS Newsletter
Registrovať
Dobrá krajina Dobré projekty Známky pre lepšiu budúcnosť (DoT = doučovanie + tútoring)

Člověk v tísni Slovensko

Člověk v tísni Slovensko

2 600,00 € spolu potrebujeme

1 806,16 € získaných

101,46 € prisľúbených

793,84 € ešte potrebných

500,00 € min. potrebných

7 240,00 € z vlastných zdrojov

Známky pre lepšiu budúcnosť (DoT = doučovanie + tútoring)

Prostredníctvom doučovania a individuálneho tútoringu sme pracovali na tom, aby deti a mladí dokázali v škole uspieť, aby videli perspektívu a zmysel vo vzdelaní. Oporou v tomto procese bola pomoc dobrovoľníkov, ktorí dokázali nadviazať s klientmi hlbšie vzťahy. Cieľ zvýšenia školskej úspešnosti sme poňali komplexne - spolupracovali sme s miestnymi školami a pravidelne konzultovali možnosti s pedagógmi. Rodičia, ktorí sú dôležitou súčasťou toho, ako bude dieťa pripravené či vnímať hodnotu vzdelania, boli oslovení taktiež. A tak okrem praktických pozitívnych výsledkov sme dlhé hodiny trávili v diskusii o tom, čo môže v živote znamenať "byť vzdelaný".

Dobré správy

clovekvtisi

Člověk v tísni Slovensko

Pan Daniel, opatovne dakujeme. Ste vzorom pre vsetkych darcov, ktori nam prispievaju. Ako jeden z mala nam pravidelne prispievate na program DoT, comu sa velmi tesime. Uprimne a velke DAKUJEM.

18.9.2014

clovekvtisi

Člověk v tísni Slovensko

Milá Svetlanka, veľmi pekne Vám ďakujeme za Váš dar. Aj keď nebol započítaný do súčtu darov kampane hodinovka, aj tak ste podporili deti na východnom Slovensku, ktoré sú i vďaka Vám o krok bližšie k vzdelaniu :-) Prajeme Vám pekný deň!

4.9.2014

clovekvtisi

Člověk v tísni Slovensko

Milá Slávka, ďakujeme Vám za Váš dar. I keď sa už nezmestil do sumárneho súčtu všetkých vyzbieraných darov počas kampane hodinovka, pevne veríme, že Vás to neodradí a stanete sa našim pravidelným darcom. My vás za to odmeníme pozvaním na naše kampane, kde sa môžete stretnúť s nami osobne. Aj vďaka Vám môžeme poskytovať deťom zo sociálne slabších rodín bezplatné doučovanie. ĎAKUJEME :-)

4.9.2014

anonym

Anonymný používateľ daroval 5 € na projekt Známky pre lepšiu budúcnosť (DoT = doučovanie + tútoring)

29.8.2014

clovekvtisi

Člověk v tísni Slovensko

Dobrý deň, ďakujeme za váš dar.

4.9.2014

clovekvtisi

Člověk v tísni Slovensko

Dobrý deň Monika, ďakujeme Vám za Váš dar. Že sa nezmestil do súčtu vyzbieraných darov počas kampane hodinovka, nevadí. Tešíme sa aj z Vášho daru, vďaka ktorému smieme poskytnúť bezplatné doučovanie deťom, ktoré by si ho inak nemohli dovoliť. Budeme radi, ak sa stanete našim pravidelným darcom :-) ĎAKUJEME!

4.9.2014

clovekvtisi

Člověk v tísni Slovensko

Dobrý deň, pani Zuzana, ďakujeme Vám za Váš dar. Ste našim jedinečným darcom a my sa tomu tešíme! Pevne veríme, že naše deti budete podporovať pravidelne, lebo aj o rok Vám radi odprezentujeme živé príbehy o ceste za vzdelaním so šťastným koncom.

4.9.2014

clovekvtisi

Člověk v tísni Slovensko

Milá Katarína, Veľmi pekne Vám ďakujeme za Váš dar. Sme veľmi radi, že ste nás na podnet našich živých príbehov a kampane hodinovka finančne podporili. Veľmi si toho vážime. Budeme veľmi radi, keď sa stanete našim pravidelným darcom a aj vďaka Vám budeme môcť opäť na našich kampaniach prezentovať živé príbehy o ceste za vzdelaním zo šťastným koncom :-) ĎAKUJEME!

4.9.2014

Úvodná stránka | O DobraKrajina.sk | Ako funguje DobraKrajina.sk? | O dobrých projektoch | Firmy v dobrej krajine | Rebríček projektov | Čo sa už podarilo | Newslettre | Kontakt

Copyright 2009 - 2014 © Nadácia pontis | Design and Technology by MONOGRAM